Долина Королів Преміум видання - Настільні ігри

$850

Опис

Візьміть на себе роль єгипетських вельмож часів фараонів, які готуються до смерті та поховання в Долині Царів. Гравці хочуть наповнити свої гробниці їжею, глечиками, статуями, амулетами та іншими скарбами, а для цього купують карти, які викладаються у вигляді піраміди; купують карти в основу піраміди, і вона "розсипається", щоб донести карти вище в піраміді доПіраміда перезавантажується кожного раунду новими пропозиціями.

Ви отримуєте очки тільки за ті карти, які виймаєте з колоди і ховаєте в гробниці, тому якщо ви продовжуєте використовувати цінні карти для їх ефектів і не ховаєте їх до кінця гри, ви можете втратити багато очок! Той, хто збере найбільше цінних артефактів у своїй гробниці, перемагає.

Долина Королів: Преміум-видання містить усі карти з трьох попередніх ігор (Долина Королів, Потойбіччя, Останні Обряди), а також компоненти, необхідні для гри з п'ятим і шостим гравцем. До нього також входять правила для соло-гри, роздільники для всіх карт і нові карти фараонів, які дають власникові унікальні здібності. Компоненти оновлені до 300+ карт розміром з таро.

$850

Прокрутити до верху