Імперії Порожнечі II - Настільні ігри

$110

Опис

В Empires of the Void II ви отримали місію закріпитися на периферії галактики для своєї галактичної імперії. Гра починається, коли ваші масивні космічні кораблі досягають периферії, де ви повинні досліджувати, вести війну, використовувати дипломатію і будувати будівлі, щоб здобути перемогу. Периферія малонаселена, і нечисленні місцеві розумні види борються за виживання, залишаючи величезні руїни.регіони планет, відкриті для дослідження та колонізації. Багато видів прагнуть об'єднатися з потужною імперією, щоб отримати безпеку та стабільність у хаотичний і складний час.

Імперія Курросів з'явилася з глибокого, нескінченного космосу, темна і невидима. Вони розгромили мізерний флот Землі протягом тижня і прорвали великий планетарний щит, що захищав поверхню. Яскраво-сині океани перетворилися на опромінену пустелю, коли вони бомбардували планету, шматуючи залишки тисячолітньої історії людства. Маркан, останній капітан земних військ, прийняв рішення.остання, відчайдушна спроба вижити, врятувавши покинутий планетарний корабель сотні років тому. Вона прийняла командування і попрямувала на околицю галактики, де був шанс закріпитися, набратися сил і знайти нових союзників для боротьби з Курросом. Давні вороги Землі, імперії Зун і Децима, незабаром пішли слідом на своїх планетарних кораблях, залишивши після себе спустошенісвітами та втраченою сім'єю, сповнені рішучості заявити про свої права на маргінеси.

Досліджуючи планети і взаємодіючи з ними, ви відкриєте для себе захоплюючі історії з периферії. Кожна населена планета є домом для унікального інопланетного виду, зі своїми цілями, цінностями і проблемами. Чи будете ви надавати допомогу, відбиваючись від піратів, перевозячи товари і лікуючи дивні хвороби? Або ви вторгнетеся і будете правити жорстокою рукою? Це може бути ваш останній шанс підготуватися до того, як курроси зустрінуть вас...знову.

$110

Прокрутити до верху